Champions CUP v Soproni

07.11.2014 18:30

Náš klub dostal od usporiadateľov zo Sopronu pozvánku na Champions CUP U-16 (G98 a mladšie). Turnaja sa zúčastňujú družstvá (väčšinou majstrovské tímy) z Ruska, Lotyšska, Chorvátska, Čiech, Talianska a domáce maďarské tímy.   Na tento skvelý turnaj sa tešíme a veríme, že v tejto skvelej konkurencii obstojíme.

Link :

 

Dátum/Date: 10-15. of November, 2014.
Hely/Place: MKB ARÉNA SOPRON, Lackner K. u. 48.

A belépés ingyenes/Entrance is charge of free!

Csapatok/Teams

Csoportok/Groups

 

Group A: Soproni Darazsak Akadémia, BA SPARTA Prague (cseh), Umana Reyer Venezia (olasz), ZKK Vodice (horvát)
Group B: Vasas Akadémia, Gloria Moszkva (orosz), BKM Junior UKF Nitra (szlovák), BJBS Riga/Ridzene (lett)

Program/Eredmények – Schedule/Results

10.11.2014. Csoport mérkőzések/Qualifying Round

11.30 BA SPARTA Prague – TKK Vodice Online statistic
13.30 BJBS Riga/Ridzene – Gloria Moscow Online statistic
15.30 Vasas Akadémia – BKM Junior UKF Nitra Online statistic
17.30 Soproni Darazsak Akadémia – Reyer Venezia Online statistic

11.11.2014. Csoport mérkőzések/Qualifying Round

12.00 Reyer Venezia – BA SPARTA Prague Online statistic
14.00 BKM Junior UKF Nitra – Gloria Moscow Online statistic
16.00 BJBS Riga/Ridzene – Vasas Akadémia Online statistic
18.00 ZKK Vodice – Soproni Darazsak Akadémia Online statistic

12.11.2014. Csoport mérkőzések/Qualifying Round

10.00 BJBS Riga/Ridzene – BKM Junior UKF Nitra Online statistic
12.00 ZKK Vodice – Reyer Venezia Online statistic
14.00 Gloria Moscow – Vasas Akadémia Online statistic
16.00 Soproni Darazsak Akadémia – BA SPARTA Prague Online statistic

14.11.2014. Semi – Finals

09.30 A3 – B4 (4)
11.30 B3 – A4 (3)
13.30 A1 – B2 (2)
15.30 B1 – A2 (1)

15.11.2014. Helyosztók/Finals

09.30 Vesztes/Loser of 3 – Vesztes/Loser of 4
11.30 Győztes/Winner of 4 – Győztes/Winner of 4
13.30 Vesztes/Loser of 1 – Vesztes/Loser of 2
15.30 Győztes/Winner of 1 – Győztes/Winner of 2

17.30 Záróünnepség/Closing Ceremony