Dráma v Trnave

15.11.2015 15:08

BK AŠK Slávia Trnava - BKM JUNIOR UKF Nitra

1 zápas: 42:32 (31:11) Body: Smolinská 12, Brázdilová 9, Svoradová 4, Poláčková, Matejová M. a Gelnárová po 2, Sorádová 1,
2 zápas: 24:24 ( 23:11) zápas bol ukončení v priebehu 3. štvrtiny po inzultácií rozhodcu zo strany fanúšika Trnavy

Zápasy proti Trnave sú vždy ťažké. Pred každým súperom treba mať rešpekt, ale myslím si, že my pred Trnavou máme až príliš veľký. Na zápas dievčatá nastúpili s nervozitou, ale povedali sme si "TO DÁME". Bohužiaľ nedali sme druhú štvrtinu, v ktorej sme premenili len jeden koš na začiatku a potom nič. Za stavu 31:11 to nevyzeralo ružovo. Na druhý polčas akoby nastúpilo iné družstvo, ktoré v jednom okamihu prehrávalo len o 6 bodov. Musím dievčatá pochváliť a druhý polčas zápasu bol naozaj skvelý.
V druhom zápase bolo na obidvoch družstvá vidieť, že to už ide ťažšie a síl je pomenej. Znovu sa opakoval scenár a my sme prehrávali prvý polčas. Po polčasovej prestávke sme vytriasli nohy a v priebehu pár minút tretej štvrtiny bol stav egalový. Toto bohužial neuniesol fanúšik súpera a po odpískanom faule pri vniku Andy  do koša napadol rozhodcu. V tomto momente bol zápas ukončení.  Takéto správanie určite neptarí na žiaden zápas, ale ako som aj dievčatám povedala vyplynulo to zo situácie, že sme nezvesili hlavy a dokázali sme si, že sme šikové a máme na to.