Piešťanské Čajky - BKM Junior UKF Nitra 91:52
Kováčiková 12, Martišková 9, Féherová 6, Migová 4, Svetlíková 4 (Škublová 9, Dubeňová 6, Sailerová 2, Ondušková, Ivanická)

Druhý zápas:
BKM Junior UKF Nitra - Piešťanské Čajky 52:83
(7:20, 16:27, 15:20, 14:16)
Kováčiková 13, Svetlíková 8, Škublová 7, Fehérová 6, Migová 5 (Ivanická 5, Li. Dubeňová 4, Martišková 2, Ondušková 2)

V štvrťfinálových zápasoch sme v play off natrafili na družstvo, ktoré vyhralo Slovenský pohár - Piešťanské Čajky.
V prvom zápase sme  otvárali skóre zápasu, v zápätí sa do vedenia dostali Piešťanské Čajky a už  nás do vedenia nepustili. Náskok Čajok sa však v prvom polčase zvyšoval pomaly a  naša aktívna im v niektorých úsekoch hry príliš nesedela. Čajky nazbierali za prvý polčas dokonca 12 strát.

V druhom zápase sme začali veľmi dobrým vstupom, avšak trvalo len niekoľko minút a hráčky Piešťan ukázali svoju kvalitu. Chyby v hre, ktoré sme robili boli automaticky potrestané.  V prvej a druhej štvrtine sme mali problém presadiť sa, takisto a tretia štvrtina bola v réžií hostiek.  Za najlepšiu môžeme považovaťposlednú štvrtin, ktorá bodovo skončila 14:16, kedy súper mal problém s našou obranou.

Séria štvrťfinále skončila v prospech Čajok 0:2, takisto Ružomberok porazil Bystricu 2:0 a nás čakajú znovu bystrické pumy.
Rozpis nasledujúcich zápasov: hrá sa na tri víťazné zápasy