Prehra v Piešťanoch

23.11.2014 13:16

BKM Piešťany - BKM Junior UKF Nitra 59:33 (38:12)

B.: Svoradová 10, Gajdošíková 8, Péteryová 7, Smolinská 4, Rybárová H. 2, Sorádová 2

Tento zápas nás hlavne preveril v tom, ako si dievčatá veria. Na rozcvičke sa proti nám postavilo 25 piešťanských čajočiek a my sme ozeleneli v tvári. To ako sme nastúpili do zápasu, ukazuje stav prvej štvrtinu, ktorú sme prehrali 26:2. Práve tento bodový rozdiel nás pripravil o možnosť zabojovať o víťazstvo, pretože ostatné štvrtiny skončili pomerne vyrovnane (12:10, 14:15, 7:6). Tento zápas nevyšiel celému družstvu , pretože sme sa odovzdali súperovi hneď na začiatku, avšak napriek tomu si zaslúži pochvalu Aďka Smolinská, ktorá zachraňovala pod košom čo sa dalo a ktorá sa jediná "hádzala" a zabojovala o loptu. Treba sa z tohto zápasu poučiť, že aj keď je súper vo väčšom počte, na ihrisku stále hrá len 5 hráčok a netreba sa vzdať predčasne.