Výsledky zápasov a poradie družstiev v kategórii starších žiačok /1997/

13.05.2012 14:26

Piatok 11. 05. 2012

11.00 zápas 1: 3 – 6: BKM Junior UKF Nitra - Lokomotíva Sereď  75:34 /36:18/

Body NR: Poláková 15, Horváthová 15, Fehérová 12, Ďurišinová 8, Koniarová 8, Martišková 7, Šablatúrová 4, Ščurková 4, Dubeňová 2

Komentár : Na zápas sme nastupovali s rešpektom, ale dobrou obranou sme súpera držali celý čas na dištanc. Postupne sa rozohrávali všetky hráčky a podali pekný kolektívny výkon. Chcem pochváliť všetky dievčatá, pretože každá dodržala pokyny a tým bola platná pre tím. Vyhrali sme veľmi dôležitý zápas, ale už sa musíme sústrediť na zajtrajší. Dievčatám gratulujem!

15,00 ŠBK Šamorín - BKM Junior UKF Nitra 64:59 /36:25/

Body: Horvátová 19, Poláková 18, Fehérová 10,  Šablatúrová 5, Ščurková, Koniarová a Jakubeková po 2, Bochnovičová 1

Komentár: Zápas sme pekne rozbehli, ale v druhej štvrtine sme sa aj sami zabrzdili. Ak chceme vyrovnaný zápas vyhrávať, nesmieme hrať ustráchane ani v jednej štvrtine. Bohužiaľ, dotiahnutie 11-bodového náskoku nás stálo veľa síl a dnes lavička nepotiahla. Vyzdvihnúť môžem výkon Polákovej Niky a Horvátovej Laury. Zajtra nás čaká súboj o tretie miesto, musíme sa z tohto zápasu poučiť a kráčať ďalej.

17,00 ŠKP 08 Banská Bystrica - Tydam UPJŠ Košice 76:35 /34:12/

Nedeľa 13.05.2012

9,00  AŠK ŽBK Lokomotíva Sereď - BK ZŠ Zvolen 67:53 /43:19/

11,00 ŠŠK Abovia 96 Košice - BK Petržalka Bratislava 61:48 /27:27/

13,00 BKM Junior UKF Nitra - Tydam UPJŠ Košice 60:65 /31:25/

Body: Horvátová 12, Poláková 9, Dubeňová 10, Fehérová 8, Martišková a Šablatúrová po 7, Ďurišinová 4, Sailerová 2, Koniarová 1

Komentár: Opäť jedna "zbabraná" štvrtina a opäť prehra o päť bodov. Musíme si uvedomiť, že zápas trvá 40 minút a výpadky súper trestá. Máme mladé družstvo, je perspektívne a pri poctivých tréningoch môže rásť. Súperovi gratulujem k zisku tretieho miesta.

15,00 BK ŠKP 08 Banská Bystrica - ŠBK Šamorín 58:53 /25:23/