Prvé extraligové víťazstvo

08.10.2016 20:04

BKM Junior UKF Nitra - BK SOŠŽ Cassovia Košice 75:52 (18:11, 10:11, 28:13, 19:17 )Body: Kováčiková 19, Fehérová 16, Martišková a Dubeňová Li. 9, Dubeňová La. 6, Kubušová a Svetlíková 4, Škublová a Ivanická 3, Sailerová 2 ,

Petra Škublová #5
Naše družstvo nedisponuje až takými skúsenými hráčkami, všetko sú to mladé dievčatá, ktoré chcú hrať basketbal a chcú  stále napredovať.  V dnešnom zápas rozhodla agresívna a zodpovedná obrana, s ktorou sa súper nevedel vysporiadať.  Druhý polčas bol jednoznačne v našej réžií. Rotujúcim striedním hráčok, sme dokázali vyvíjať neustály tlak v obrane, z čoho pramenili stratené lopty na strane súpera. V priebehu 3.štvrtiny  sme si dokázali zabezpečiť dostatočný nások vo vedení.