Začiatok nadstavby juniorky zvládli

09.03.2016 13:28

Prvý marcový víkend za žzačala nadstavba juniorskej súťaže za účasti najlepších šiestich tímov základnej časti. Vďaka neštandartnému rozpisu sme v sobotu cestovali do Košíc a v sobotu  do Banskej Bystrice. V Košiciach nás čakal namotivované družstvo, ktoré sa na nás dôsledne pripravilo. Napriek tomu sme začali výborne a prvý polčas sme na palubovke dominovali. V druhej začal súper hrysť a podporovaný publikom a aj manažérom GA p.Jendrichovským otočil zápas. Naše babenky sa však v týchto chvíľach nepoložili, naopak otočili vývoj a odniesli si domov zaslpžené víťazstvo.

V sobotu sme hrali v Banskej Bystrici. Odohrali sme veľmi vyrovnaný zápas v ktorom ani jednu družstvo nezískalo v priebehu hry väčší náskok. Hralo sa disciplinovane, rýchlo a chyby sa neodpúšťali - proste skvelý juniorký basketbal. Tri a pol minuty pred koncom sme prehrávali 43:51 a zdalo sa, že domáci to už nepustia. Viki však dala trojku a vydarené rýchle protiútoky znamenali vyrovnanie stavu. V závere sme boli úspešnejši a poslednú minútu sme zvládli aj vďaka skvelému kočingu nášho trénera.

Viac zo zápasov :  Začiatok nadstavby