Domáca výhra so Slovanom

28.02.2015 23:41

BKM Junior UKF Nitra - Slovan Bratislava "B" 71 : 47 (29:25)

B.: Mikulášiková 21, Fehérová 11, Dubeňová 9, Bochnovičová 9, Šablatúrová 8, Ďurišinová 6, Škublová 5, Vargová 1

Trénerovu chýbali až štyri hráčky a tak na zápas bolo pripravených 9 hráčok. Napriek tomu sme začali ako z veľkej knihy. Prvú štvrtinu sme agresívnou obranou získavali lopty a postupopne sme si budovali náskok, ktorý na konci štvrity bol až 14 bodový (25:11). Potom sme však až nepochopiteľne poľavili a 6,5 minúty sme nadali kôš. Súper to využil na takmer dokonalý obrat. Do polčasu bol stav 29:25. Tteria štvrtina teda znamenala začať od začiatku. Družstvá striedavo bodovali a na konci štvrtiny sme si 4 bodový náskoki udržali. Naštastie posledná štvrtina bola zase v našj réžii, vyhrali sme ju 29:9. Baby dosiahli veľmi dôležité víťazstvo a hrou v prevj a v poslednej štvrtine potešili aj divákov. Výborne zahrali Domča, Simča a Rebeka, ale aj ostatné sa v zápase nestratili. Gratulujem.