Dve výhry na záver

14.04.2013 21:27

 

Nedeľa :

BKM Junior UKF Nitra – MBK Dubček Bratislava 67 : 53 (30:28)

B.:  Solníková 20 (trojky 6/8), Ďurišinová 16, Kráľovičová 12, Krajčovičová 9, Fodorová 6, Vargová 2

Sobota :

BKM Junior UKF Nitra – BKM Piešťany 51 : 48 (28:29)

B.: Krajčovičová 17, Kráľovičová 13, Fodorová 7, Ďurišinová 7, Vargová 4, Pružincová 3

 

V sobotu to nebol žiadny oslnivý výkon. Družstvo sa trápilo a nebyť výkonu Moniky a Viki, tak by sme veru nevyhrali. Robili sme množstvo chýb a hlavne mrzeli chyby v obrane. Nakoniec sme však vítazstvo vydreli a súperovi už nepomohla ani záverečná trojka s klaksónom.

V nedeľu proti favoritovi sme začali nesmelo a znovi s chybami. Pomohlo nastúpenia Káčera, ktorá najprv úspešne zahral v obrane a potom začala svoj trojkový koncert. V trojkách sa 1 štvrtine chytila aj Fiďa a Saša a tak sme vyhrávali o 13 bodov. Žiaľ druhú štvrtinu sme pokazili a súper nás dotiahol na 2 body. Ale v tretej a štvrtej znovu začala koncertovať Káčer (z 8 pokusov 6 úspešných) a pod košom skvele doskakovala Monika. Až na jednu dve väčšie chyby sme zvládli aj obranu. Gratulujem, po dlšom čase som mal z výkonu družstva dobrý pocit.

Napriek kolektívnemu výkonu by smo chcel pochváliť výkon Monika aj Viki(za oba dni), vyzdvihnúť Káčerov nedeľný výkon a konečne v nedeľu zahrala Saška to načo má - priamočiaro, s dobrou streľbou (ešte pozor na obranu).