Zápas sme si prehrali v štvrtej štvrtine

29.01.2018 15:19

BK Šamorín – BKM Junior UKF Nitra 66:54 (11:15, 30:36, 44:48, 66:54)

Body: Horváthová 11, Zentková 8, Dubeňová 7, Vajková a Havranová 6, Sailerová 5, Kubušová 4, Fehérová 3, Babariková a Svetlíková 2

Zdroj:  ŠBK Šamorín

Do nadstavbovej časti o 5.-8. miesto sme nevykročili tým správnym krokom a tiahne sa s nami séria prehier. Celý prvý polčas sme si udržiali mierne vedenie a po polčase sme vyhrávali o 6 bodov. Ešte do záverečnej desaťminútovky  sme vstupovali s vedením hoci už len o štyri body. Záverečné dejstvo však patrilo Šamorínu, ktorý dokázal otočiť duel a pripísať si dôležitú výhru do tabuľky.
Zápas sme prehrali vo štvrtej štvrtine, kedy sme dostali na začiatku štvrtiny 11 bodovú šnúru a náš prvý koš  sme dali až skoro po 6 minútach hracieho času ( stav štvrtiny 22:6).
Cez dvojcífernú bodovú hranicu sa dostala len Laura Horvátová, ktorá zaznemenala 11 bodov a bola aj našou najlepšou strelkyňou.

Najbližší domáci zápas sa hrá 17.02.2018 s Banskou Bystricou a ešte predtým vo štvrtok 01.02.2018 odohráme zápas  na súperovej palubovke na Slovane Bratislava.