EXTRALIGA - proti Popradu rozhodla obrana

24.10.2017 16:02

BKM Junior UKF Nitra - BAM Poprad 63:79

(10:26, 19:25, 22:9, 12:19)

Body: Li. Dubeňová 12, Fehérová 8, Horvátová 8, Svetlíková 7, Kubušová 7 (La. Dubeňová 6, Vajková 6, Sailerová 5, Zentková 4, Kovácsová)

Prvý domáci zápas nevyšiel podľa očakávaní nikoho z nášho klubu! Naše družstvo zlyhalo najmä v obrannej časti, kde sme súperovi dovolili nastrielať nám až 51 za prvý polčas.  

Pavol Horička, tréner Nitry:O výsledku rozhodol prvý polčas, ktorý sme absolútne nezvládli. Tradične sme ho zahrali veľmi nekoncentrovane a to nás stálo lepší výsledok. V druhom polčase sme sa zlepšili, hrali sme agresívnejšie, ale nestačilo to. Súper mal totiž dostatočný náskok. Veľmi ťažko sa otáča zápas, keď je o 22 bodov. Súper hral rýchlejšie, jednoduchšie. My sme najmä v obrane prepadali, takže nemôžem byť vôbec spokojný a musíme s tým niečo robiť.“