Juniorky - 6 statočných vybojovalo dve víťazstvá

22.03.2016 21:54

Príprava na víkendové zápasy začala ako z hororu. V utorok nám vypadla Džakuzka, keď po vyšetrení u doktora musí dva týždne nútene oddychovať. Od stredy vypadla Teri (chrípka) a v sobotu ráno dostala horúčku aj Viki. Naštastie sa vrátila Simča, ale aj tak na sobotňajší zápas bolo k dispozícii 6 hráčok. Súperi neboli veľmi naklonení k preloženiu zápasov a tak sme teda hrali. Ale ako -:). V Piešťanoch proti Starej Turej sme hrali ako z veľlkej knihy. Napriek celoplošnému presingu a rôznym iným formám obrany sme hrali veľmi rozumne a hlavne účelne. Baby si uvedomovali, že je ich málo  a počas celého zápasu sa dopustili len 7 faulov. Napriek tomu hrali veľmi efektívne a viac menej nedali súperovi šancu. Od začiatku sme zyšovali náskok a zápas sme vyhrali o 42 bodov. A to sme hrali proti štvrtému družstvu juniorskej ligy !!!!!

V nedeľu sa proti Šamorínu (druhému v tabuľke juniorskej ligy) pridala k našim šiestim aj Saška. Zápas bol oveľa vyrovnanejší aj vďaka tomu, že únava po sobote bola oveľa citeľnejšia. Začiatok bol našej strany skvelý - dobrá streľba, a aj pod košom sme sa presadzovali. Do polčasu sme si vybudovali 15 bodový náskok, ktorý sme potom udržiavali. Ale ani zďaleka to nebolo také jednoduché ako sa to  píše. Aj súper chcel vyhrať a tak sme miestami siahali na dno svojich síl a únava sa čoraz viec prejavovala, naštastie aj u súpera. Rozhodla väčšia túžba po víťazstve a výborná trojbodová streľba a tak sme nakoniec vyhrali o 16 bodov. 

Nakoniec musím povedať, že je mi potešením mať v klube takéto baby,  ktoré sa dokážu zomknúť a odohať takéto kvalitné zápasy napriek nepriazni osudu. Som na vás všetky veľmi hrdý.  

Viac : 6 statočných odohralo víkendové zápasy