Mladšie mini sa zlepšujú od zápasu k zápasu

08.02.2022 08:02

Mladšie mini odohrali už svoj druhý dvojzápas. Napriek tomu, že prehrali, tak je vidieť veľké zlepšenie.

BKM Junior UKF Nitra - Piešťanské Čajočky "MS"
32:54 (25:30)

Benčeková 8, Kopčeková 8, Baraníková 7, Adamíčková 5, Hlavatá 4

17:44 (8:28)
Adamíčková 8, Benčeková 4, Hlavatá 4, Kopčeková 1

Hodnotenie trénera Jakuba Čomaja:

Vo štvrtok pred polročnými prázdninami nastúpili naše mladšie mini v dohrávke proti Piešťanským čajočkám. Družstvo Piešťan hrá mimo súťaž a tak za hostí nastúpili aj staršie dievčatá. Naše dievčatá začali bravúrne a po 4 minútach vyhrávali 12:2. Súper sa postupne doťahoval a po polčase viedol o 5 bodov. Žiaľ v druhom polčase sme už nedokázali súperovi vzdorovať a zápas zaslúžene vyhral. V druhom zápase už dievčatá nevládali a súper to patrične využil.
Dievčatá v týchto zápasoch ukázali výrazne zlepšenie oproti zápasom s Trnavou. Dokázali sa presadzovať aj v útoku, keď si dokázali prihrať a úspešne zakončiť. Veríme, že nás tieto dobré výkony nakopnú do ďalšej práce a vytúžené prvé víťazstvo už čoskoro príde :-)