OZNAM - Nová sezóna sa pomaly blíži

09.08.2019 12:21

Ani sme sa nenazdali a polovica prázdnin je za nami.

Ako je u nás v klube zvykom - júl máme voľno a v auguste už pomaličky začíname makať.

Tréningy všetkých kategórií začínajú 19.8.2019 - Pondelok na ZŠ na Hôrke. O presnom čase, kedy začínajú tréningy Vás bude informovať tréner Vášho družstva.

V tejto sezóne nás čaká niekoľko zmien. Asi tou najzásadnejšou, je rozhodnutie, že tento rok nenastúpime v najvyššej ženskej súťaži.

Naše najstaršie družstvo sú kadetky, ktoré povedie tréner Horička, spolu s dvomi novými začínajúcimi trénermi (asistentmi) - Jakub Horinka a Natália Martišková.

Ďalej prihlasujeme do súťaží družstvá žiačok a mladších žiačok, pod vedení staro-nového dua tréneriek. Zuzka Dovičovičová spolu s Dadou Vajkovou budú dozerať na hráčky ročníkov 2006 -2007.

V našich najmladších mini kategóriách (staršie a mladšie mini) sa nič nemení. Trénerská dvojica Vladimír Podoba a Martin Takáč zostáva a naďalej bude motivovať a vychovávať naše najmladšie basketbalové nádeje.

Zároveň pripravujeme program, kedy by sme chceli spustiť basketbalové prípravky na viacerých školách v Nitre. Takže ak máte vo svojom okolí niekoho, kto je narodení v roku 2009-2010-2011 alebo je to rodič takejto malej basketbalovej hviezdy, určite mu dajte echo, že niečo sa chystá. V čas Vás budeme informovať.

A ak ste hráčkou nášho klubu, nič si neplánuj na dátum 26.8 - 30.8.2019 ide sa na naše obľúbené sústredenie do Jasenskej doliny (bližšie info na tréningoch).

Prajeme ešte jeden krásny týždeň oddychu a potom ideme na to BKM DO TOHO