BKM Junior UKF Nitra - ŠKP UMB Banská Bystrica  82:56  (44:24)

Mikulášiková 17, Féherová 14, Bencelová 13, Matušicová 9, Bochnovičová 8, Martišková 8, Sailerová 7, Hudáková 6

BKM Junior UKF Nitra - ŽBK Levice  83:42 (40:17)

Martišková 15, Féherová 14, Mikulášiková 14, Bencelová 12, Sailerová 11, Matušicová 8, Hudáková 4, Bochnovičová 2, Džačárová 2, Zabáková 1

Dva veľmi rozdielne zápasy. Zápas s BB sme prvý polčas odohrali len v polovičnom nasadení vo všetkých činnostiach. Aj napriek tomu sme mali zápas jasne pod kontrolou. 3. štvrtina sa konečne herne príblížila našej hre čo bolo cítiť na ihrisku aj na bodovom skóre. Ale to čo dievčatá predviedli v poslednej štvrtine je veľmi smutné. Hráčky ktoré dostali dôveru na túto štvrtinu úplne sklamali a dohrávali zápas bez nasadenia, chcenia, presadenia. Bola to štvrtina za ktorú sa ja osobne hanbím pred všetkými, ktorí ju videli..... a ešte sa dlho budem.

Levický zápas sme odohrali oveľa disciplinovanejšie, so svojím štandartným výkonom.

Nadstavbovú časť sme vyhrali bez prehry, čo nás veľmi teší, ale nič to neznamená pred finálovým turnajom, nakoľko sa začína od 0:0. Turnaj sa odohrá 23.05.2014 - 25.05.2014 v Nitre. Máme dva týždne na dotrénovanie a veľmi si želám aby sme potvrdili hru, ktorou sme sa celú sezónu celkom úspešne prezentovali.

Konečnú tabuľku po nadstavbovej časti a výsledky nájdeš v ďalšom článku.