Body: Rybárová H. 18, Zohdi 10, Ryvárová T. 4, Šečovičová a Buchová a Zaťková 3, Gavúlová 2.
2.zápas: 59:24 (35:10)
Body:Rybárová T. 12, Ševčovičová 10, Rybárová H. 9, Zohdi a Zaťková 8, Lopúchová a Lacová 4, Buchová a Gavúlová 2.

súboj o loptu - v modrom T. Rybárová
 V prvom zápase sme narobili kopec chýb a nevedeli sme sa presadiť v útoku cez zasunutú obranu hráčiek z Ivanky v šestke. Poslednú štvrtinu sme prehrali v pomere 9:16, čo nás stálo cenné víťatsvo. Do druhého zápasu sme nastúpili nebojácne a hned v úvodnej štvrtine, ktorá skončila 21:6 sme si spravili náskok. Hlavne získanými loptami, bojovnosťou a rýchlym protiútokom sme jednoznačne vyhrali druhý zápas.