Prehra s Petržalkou

07.12.2014 12:47

BKM Junior UKF Nitra - BK Petržalka 32:49 (11:33) a 21:24 (10:10) Body spolu: Péteryová 24, Kĺbiková 7, Sorádová 5, Gelnárová 4, Matejková 4, Rybárová 4, Kudriová 3, Buchová 2,

Na zápas sme nastúpili v "oklieštenej" zostave. Petržalka nemala čo stratiť, a preto od prvej minúty zápasu zabojovala o víťazstvo, pričom my sme sa prvý polčas iba prispôsobovali. Náš prvý polčas zápasu, sme odohrali ako sa vraví na pol plynu. Keď dievčatá začali hrať to, čo vedia a hlavne začali chcieť v druhom polčase sme boli vyrovnaný súper (21:24). Od prvej minúty zápasu, treba nastúpiť zodpovedne a chcieť vyhrať. Pevne dúfam, že ešte v tomto kalendárnom roku sa toto družstvo konečne stretne v kompletnej zostave.