Prehra s prvým v tabuľke

14.03.2015 14:56

BKM Junior UKF Nitra - BKM Piešťany 36:59 ( 18:37)
Body: Svoradová 10, Péteryová 8, Smolinská 6, Gelnarová a Sorádová 4, Ševčovičová a Matejková 2,

Pieštany prišli na zápas v mnohopočetnej prevahe, s nacvičeným chorálom a veľkou podporou fanúšikov, no napriek tomu sme sa konečne súpera nezľakli a prvú štvrtinu prehrali len o 4 body. Úvod zápasu nám vyšiel veľmi dobre, avšak začiatok druhej štvrtiny  rozhodol zápas, keď nám súper utiekol  na 19 bodov. Tretia a štvrtá štvrtina skončila v pomere 9:12 a 9:10. Treba pochváliť obidve Aďky za obranu kľúčových hráčok súpera, Natálku, že sa nezľakla a konečne sa presadila aj bodovo, no pochvalu si zaslúži každá jedna za tímovu hru. Dnešný výkon ukázal, že dievčatá majú na vyššie umiestnenie v tabuľke. Ponaučenie si musíme zobrať s veľmi veľa nepremenených šancí spod koša a zbytočných zahodených lôpt pri vyhadzovaní.