body: Brázdilová 11, Gažiová 10, Vágaiová 9, Smolinská 9, Pjonteková 6, Kĺbiková 5, Matejová M. 4, Györfi 1, Matejková 1.

2.zápas: 46:27 (7:5,13:5,13:11,13:6)
body: Brázdilová 15, Gažiová 14, Vágaiová 9, Györfi 4, Kĺbiková 2, Pjonteková 2.

Rebeka Gažiová (14) bráni hráčku Trnavy - Beňovú (12)

V prvom zápase sa tradičný rivalský súboj nekonal. Družstvo Trnavy bolo prvé,ktoré skórovalo a zároveň to bol aj ich posledný kôš v prvej štvrtine. Terez Brázdilová vyvíjala tlak na strednú rozohrávačku Trnavy, a tak im komplikovala zakladanie útokov. V 1. a 2. štvrtine súper veľmi rýchlo nachytal obranné fauly, z čoho pramenili naše trestné hody, avšak s úspešnosťou pod 50% !!!(18/8 za prvý polčas). Vo vyrovnaných zápasoch nás nekoncentrácia na šestkách môže stáť víťazstvo. Nízky počet premenených košov na strane súpera nasvedčuje tomu, že v obrannej fáze sme zvládli zápas dobre, až na niektoré drobné chyby.

Emma Gelnarová s loptou (11)

V útočnej časti smerom na kôš to ťahala najmä trojica - Brázdilová, Gažiová a Vágaiová. Hráčky potiahli najmä tretiu štvrtinu, v ktorej sme získavali lopty a následne založenie rýchlych protiútokov sme dokázali úspešne zakončiť. V postupných protiútokoch, si musíme dávať pozor na zbrklé zakončenie po prvej prihrávke, mnoho našich útokov je zakončených po piatich sekundách do 3-4 hráčok, ktoré sú odstúpené v šestke. Prvý zápas aj z pohľadu trénerov, hodnotíme kladne, treba sa vyvarovať zbytočných chýb, ale koniec koncov, po dlhšej prestávke, čo sme nehrali zápas a družstvo na tréningoch nebolo kompletné, to bol dobrý výkon.

Andy Smolinská (16) pri bránení najvyššej hráčky Trnavy - Paulovičová (10)

Po prvom zápase a výhre o 36 bodov, sme hráčky upozorňovali, že druhý zápas  sa začína za stavu 0:0. Už raz sa nám skoro naše uspokojenie z výhry vypomstilo, a to v druhom zápase proti Šamorínu a scenár sa opakoval aj dnes. Iba nepremenenými šancami súpera spod koša sme vyhrali aj druhý zápas.

Tamara Pjonteková v prienikovej hre na kôš (12)

Fotogaléria k zápasu : Žiačky - BKM - TRNAVA