Víťazný víkend žiačok na východe

24.03.2013 20:28

 

CBK Jugo Košice - BKM Junior UKF Nitra  48:72 (24:38)

Fehérová 20, Šablatúrová 10, Dobošová a Bochnovičová 8, Škublová 6, Sailerová 5, Ščurková, Martišková, Mikulášiková 4, Dubeňová 2, Labudová 1

 

Výborné momenty našej hry striedali horšie.Rýclymi protiútokmi sme si vytvárali bodový náskok, škoda len, že postupný protiútok nemal takú efektivitu ako rýchly. Veľa zahodených šancí spod koša nám ukrajovalo z bodového rozdielu, ktorý mohol byť vyšší. Musíme popracovať na detailoch streľby, aby mala patričný efekt.  Potešujúce bolo, že dostali možnosť hrať všetky hráčky. 

 

Dannax Sport Košice - BKM Junior UKF Nitra  39:89 (29:70)

Fehérová 21, Škublová 12, Labudová 10, Bochnovičová a Mikulášiková 9, Dobošová 8, Martišková 7, Sailerová a Ščurková 4, Babánová 3, Šablatúrová 2

 

Druhý zápas bol plne v našej réžii. Bol to z našej strany rýchly basketbal a niektoré protiútoky boli veľmi pekné a nápadité. Opäť sme dobre prepracovávali rýchle protiútoky. Výborná práca v obrane bola základom a som rada, že obranné úlohy sme si plnili všetci. Za dnešný výkon môžem pochváliť celý tím.

 

Cez tento víkend sme si užili kopec zábavy. Kombinácia hudby (Mili a Eli) a šofo LACI bola zárukou dobrej nálady počas celého víkendu!