Víťazstvá doma so Slovanom

21.03.2015 16:52

 BKM Junior UKF Nitra-BK Slovan Bratislava 81:10 (45:4)

 Body: Vágaiová 15, Svoradová 14, Brázdilová 12, Kĺbiková a Smolinska 8, Péteryova 6, Poláčková, Žigová, Matejková, Sorádová Rybárová, Gelnarová, Matejová T., Matejová M. a Kudriová po 2.  

 Druhý zápas: 57:11(28:4) Body: Svoradová 16, Poláčková 10, Brázdilová 8, Vágaiová 6, Kĺbiková 4, Péteryova 3, Žigová, Matejková, Sorádová,  Gelnarová a Kudriová po 2.

Začali sme veľmi dobre a vytvorili si veľký náskok. Hráčky bojovali až do konca zápasu a nevypustili hru, aj keď vyhrávali veľkým rozdielom. Musíme sa vyvarovať zbytočných chýb najmä krokov, ktorých dnes bolo ako na tanečnej. V prvom zápase, sa bodovo presadila každá hráčka, čo vychádza už z črtajúcej sa kolektívnej hry, za ktorú dievčatá chválim. Druhý zápas sme síce vyhrali, ale našu ľahkovážnosť  a uspokojenie sa s víťastvom v prvom zápase, by silnejší súper potrestal. Musíme si uvedomiť, že treba bojovať s plným nasadením od prvej minúty zápasu. Veľká škoda je  množstvo nepremenených príležitostí spod koša, treba si dať na tom záležať !!!!