MBK Stará Turá MS - BKM Junior UKF Nitra

MBK Stará Turá MS - BKM Junior UKF Nitra 61:35 (33:22) a 63:54 (32:19)

Body: Žigová 28, Hrnčiariková 22, Buchová 19, Takáčová 7, Bírová L. 3, Podobová 2, Vnučková 2, Korecová 2, Holbíková 2, Lániová 2.

Neistota sa prejavila. Prvý zápas sme odohrali veľmi oplašene a báli sme sa skôr ako sa zápas začal. Napriek tomu sme 1,50 min. pred koncom prvého zápasu prehrávali o 13 bodov, avšak posledné minúty patrili vyslovene súperovi.
Druhý zápas bol už z našej strany o inom. Okrem prvej štvrtiny, ktorú sme prehrali v pomere 24:6, sme ďalšie tri štvrtiny vyhrali a boli sme na palubovke bojovnejšie a odvážnejšie. Škoda, že sme v závere zápasu nepremenili šance "tutovky", ktoré sme mali a ktoré nás pravdepodobne stáli aj víťazstvo. Aj keď sme prehrali, odohrali sme kvalitné zápasy s kvalitným súperom.