Kadetky U17

Základná časť

18.1.2020

 

 

  

 

 

 

  

 

Z1.

 

voľno

 

MBK Ružomberok

         

 

Z2.

 

BK Lokomotíva Sereď

 

BK Slovan Bratislava

         

 

Z3.

 

MBK Stará Turá

 

BK AŠK Slávia Trnava

         

 

Z4.

 

BKM Junior UKF Nitra

 

ŠKP 08 B.B.-ZŠ Zvolen

 

 

 

 

 

 

             

28.9.2019

 

 

 

29.9.2019

 

 

Z5.

 

voľno

 

BKM Junior UKF Nitra

 

Z9.

 

voľno

 

ŠKP 08 B.B.-ZŠ Zvolen

Z6.

 

MBK Ružomberok

 

ŠKP 08 B.B.-ZŠ Zvolen

 

Z10.

 

MBK Ružomberok

 

BKM Junior UKF Nitra

Z7.

 

BK Lokomotíva Sereď

 

MBK Stará Turá

 

Z11.

 

BK Lokomotíva Sereď

 

BK AŠK Slávia Trnava

Z8.

 

BK Slovan Bratislava

 

BK AŠK Slávia Trnava

 

Z12.

 

BK Slovan Bratislava

 

MBK Stará Turá

             

12.10.2019

 

 

 

13.10.2019

 

 

Z13.

 

BKM Junior UKF Nitra

 

MBK Stará Turá

 

Z17.

 

BKM Junior UKF Nitra

 

BK AŠK Slávia Trnava

Z14.

 

ŠKP 08 B.B.-ZŠ Zvolen

 

BK AŠK Slávia Trnava

 

Z18.

 

ŠKP 08 B.B.-ZŠ Zvolen

 

MBK Stará Turá

Z15.

 

voľno

 

BK Lokomotíva Sereď

 

Z19.

 

voľno

 

BK Slovan Bratislava

Z16.

 

MBK Ružomberok

 

BK Slovan Bratislava

 

Z20.

 

MBK Ružomberok

 

BK Lokomotíva Sereď

             

26.10.2019

     

27.10.2019

 

 

Z21.

 

BK Lokomotíva Sereď

 

BKM Junior UKF Nitra

 

Z25.

 

BK Lokomotíva Sereď

 

ŠKP 08 B.B.-ZŠ Zvolen

Z22.

 

BK Slovan Bratislava

 

ŠKP 08 B.B.-ZŠ Zvolen

 

Z26.

 

BK Slovan Bratislava

 

BKM Junior UKF Nitra

Z23.

 

MBK Stará Turá

 

voľno

 

Z27.

 

MBK Stará Turá

 

MBK Ružomberok

Z24.

 

BK AŠK Slávia Trnava

 

MBK Ružomberok

 

Z28.

 

BK AŠK Slávia Trnava

 

voľno

                     

Odvetná časť

19.1.2020

 

 

 

 

 

 

 

 

Z29.

 

MBK Ružomberok

 

voľno

         

 

Z30.

 

BK Slovan Bratislava

 

BK Lokomotíva Sereď

         

 

Z31.

 

BK AŠK Slávia Trnava

 

MBK Stará Turá

         

 

Z32.

 

ŠKP 08 B.B.-ZŠ Zvolen

 

BKM Junior UKF Nitra

 

 

 

 

 

 

             

9.11.2019

 

 

 

10.11.2019

 

 

Z33.

 

ŠKP 08 B.B.-ZŠ Zvolen

 

voľno

 

Z37.

 

BKM Junior UKF Nitra

 

voľno

Z34.

 

BKM Junior UKF Nitra

 

MBK Ružomberok

 

Z38.

 

ŠKP 08 B.B.-ZŠ Zvolen

 

MBK Ružomberok

Z35.

 

BK AŠK Slávia Trnava

 

BK Lokomotíva Sereď

 

Z39.

 

MBK Stará Turá

 

BK Lokomotíva Sereď

Z36.

 

MBK Stará Turá

 

BK Slovan Bratislava

 

Z40.

 

BK AŠK Slávia Trnava

 

BK Slovan Bratislava

             

30.11.2019

 

 

 

1.12.2019

 

 

Z41.

 

BK AŠK Slávia Trnava

 

BKM Junior UKF Nitra

 

Z45.

 

MBK Stará Turá

 

BKM Junior UKF Nitra

Z42.

 

MBK Stará Turá

 

ŠKP 08 B.B.-ZŠ Zvolen

 

Z46.

 

BK AŠK Slávia Trnava

 

ŠKP 08 B.B.-ZŠ Zvolen

Z43.

 

BK Slovan Bratislava

 

voľno

 

Z47.

 

BK Lokomotíva Sereď

 

voľno

Z44.

 

BK Lokomotíva Sereď

 

MBK Ružomberok

 

Z48.

 

BK Slovan Bratislava

 

MBK Ružomberok

             

14.12.2019

 

 

 

15.12.2019

 

 

Z49.

 

ŠKP 08 B.B.-ZŠ Zvolen

 

BK Lokomotíva Sereď

 

Z53.

 

BKM Junior UKF Nitra

 

BK Lokomotíva Sereď

Z50.

 

BKM Junior UKF Nitra

 

BK Slovan Bratislava

 

Z54.

 

ŠKP 08 B.B.-ZŠ Zvolen

 

BK Slovan Bratislava

Z51.

 

MBK Ružomberok

 

MBK Stará Turá

 

Z55.

 

voľno

 

MBK Stará Turá

Z52.

 

voľno

 

BK AŠK Slávia Trnava

 

Z56.

 

MBK Ružomberok

 

BK AŠK Slávia Trnava